Back to Top

Logo Epigraf

drukarnia offsetowa

cyfrowa

dtp

 
 
 
 

Drukujemy katalogi wielostronnicowe, foldery, broszury, książki, kalendarze jedno i wielostronnicowe, biuwary, plakaty, ulotki, papeterie, papiery firmowe, wizytówki, cenniki, teczki reklamowe, gazety, zaproszenia, pocztówki, druki numerowane, faktury samokopiujące, druki akcydensowe, dyplomy.

Wykonujemy druk offsetowy na kartonach i papierach offsetowych, kredowych (błyszczących i matowych), samokopiujących, etykietowych i syntetycznych, na folii i papierach samoprzylepnych, kalkach, kartonach ozdobnych, gładkich i fakturowych w gramaturach od 45-300.

Maszyny:
Heidelberg GTO52-4-P3
Wykonujemy:
cięcie, kompletację, falcowanie, bigowanie, perforowanie, szycie drutem - płaskie i oczkowe, bindowanie i spiralowanie kalendarzy, listwowanie, klejenie.

Dysponujemy:

  • gilotyną Polar - długość krojenia 0,76 m
  • 16 półkową linią zszywająco-zbierającą Duplo
  • bigówko - perforatorką Angro
  • falcerką pneumatyczną
  • zszywaczem elektrycznym

Drukujemy niskonakładowe katalogi wielostronnicowe, foldery, broszury, książki, kalendarze jedno i wielostronnicowe, biurwary, plakaty, ulotki, papeterie, papiery firmowe, wizytówki, cenniki, teczki reklamowe, gazety, zaproszenia, pocztówki, druki numerowane, druki akcydensowe, dyplomy, zdjęcia.

Wykonujemy także druki próbne o bardzo zbliżonych parametrach.

Druk cyfrowy na kartonach i papierach offsetowych, kredowych (błyszczących i matowych), na satynie, etykietowych i syntetycznych, na folii i papierach samoprzylepnych, kalkach, w gramaturach od 45-300.

Maszyna kolorowa:
Konica Minolta Bizhub C6000 z kontrolerem Fiery
Maksymalny format zadruku: 318mm x 480mm (lub baner 31,6 cm x ok. 68 cm)
Kalibracja maszyny jest pod ścisłą kontrolą serwisu.
Maszyna czarno-biała:
Konica Minolta 1050

Od początku naszej działalności posiadamy studio graficzne. Dzięki temu nasi pracownicy, poza solidnym przygotowaniem graficznym, posiadają dużą znajomość technologii druku. Pozwala nam to zadbać o najwyższą jakość wykonania już na etapie projektowania. Umiejętności naszych grafików, wyposażonych w nowoczesne stacje robocze i profesjonalne oprogramowanie gwarantują szeroki zakres usług i elastyczność w odpowiadaniu na potrzeby klienta.

Wykonujemy zlecenia projektowania i przygotowania do druku na potrzeby klientów naszej drukarni, a także dla innych firm. Realizujemy projekty od początku do końca lub tylko etap zlecony przez klienta.

Szeroka gama współpracowników pozwala nam zaoferować również usługi reklamowe niezwiązane bezpośrednio z poligrafią: opracowanie identyfikacji wizualnej oraz filmy reklamowe i instruktażowe. Zarejestrowane wydawnictwo daje nam możliwość wydania książek klienta z numerem ISBN.

W naszym portfolio znajdziecie Państwo: materiały reklamowe (wizytówki, papiery firmowe, teczki), książki, katalogi, szyldy i banery, plakaty, prezentacje multimedialne, klipy reklamowe.