Back to Top

Logo Epigraf

drukarnia offsetowa

cyfrowa

dtp

 
 
 
 

Gliwice, dnia 12 lipca 1999 r.

EPIGRAF
Szanowny Pan Jan Kalnik
Gliwice

Szanowny Panie,

Gościliśmy w diecezji gliwickiej Ojca Świętego Jana Pawła II. W organizację pobytu Dostojnego Gościa w Gliwicach włączyło się wielu ludzi dobrej woli oraz różne firmy i przedsiębiorstwa. Firmą, która aktywnie włączyła się w przygotowania, jest EPIGRAF z siedzibą w Gliwicach przy ul. Bernardyńskiej 19.

Na ręce Szanownego Pana, pragnę jako Biskup Gliwicki złożyć serdeczne podziękowania za rzetelność, fachowość a przede wszystkim terminowość pracy Waszej Firmy.

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Waszą firmę tym wszystkim, którzy zamierzają prowadzić prace leżące w zakresie działalności Firmy EPIGRAF z siedzibą w Gliwicach przy ul. Bernardyńskiej 19.

Z wyrazami szacunku
Jan Wieczorek
biskup gliwicki

Wyjątek z katalogu konkursowego:

Szanowni Państwo,

(...) Jury w składzie: Jacek Hamerliński – specjalista od pre-pressu, Zbigniew Kosiorek – ekspert w dziedzinie poligrafii i dr Jerzy Petriaszwili – wykładowca IPPW z zakresu introligatorstwa, oceniło perfekcję druku i innych procesów poligraficznych. Zdefiniowane kryteria oceny; doskonałość techniczna druku a także dodatkowych operacji uszlachetniających, stopień trudności i dobór papieru, pozwoliły wyłonić mistrzów druku, których dokonania prezentujemy w Katalogu.

W ślad za pierwszą, kolejne edycje Konkursu Złotego Smoka stanowić będą znakomitą promocję dla polskich drukarzy, którzy osiągnęli najwyższy stopień perfekcji w swojej dziedzinie i dążą do dalszego doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności. Prace wykonane na papierach produkowanych przez Sappi Fine Paper Europe, w kolejnym etapie staną w szranki międzynarodowego konkursu Sappi European Printer of The Year. (...)

Z poważaniem
Iwona Trochimczuk
Dyrektor Marketingu
CEZEX Sp. z o. o.